O mnie

Cześć! Jestem Sara i serdecznie witam Cię na moim blogu. Jesteś teraz w miejscu, gdzie dowiesz się o mnie paru rzeczy. Obecnie jestem fanką lotnictwa i pracuję jako stewardessa! Mam sporo do powiedzenia, więc postanowiłam się tym podzielić z innymi. Będę się tutaj dzielić moim życiem, przemyśleniami, w ogóle tym co dobre (w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa ;))

Jeśli masz ochotę poczytać o mojej pracy w lotnictwie i wszystkim co z tym związane to zapraszam do zakładki w chmurach. Natomiast jeśli interesują Cię podróże i związane z tym różne ciekawostki to zajrzyj do zakładki w podróży. To są konkrety. Jak widzisz są jeszcze inne strony na blogu, ale sama nie wiem co tam będzie, narazie odkrywam siebie, a tym samym Ty możesz odkrywać mojego bloga. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej.

Jestem również na instagramie @sekretyna, mały podgląd masz po swojej prawej stronie. Zachęcam Cię do obserwowania, znajdziesz tam nieco więcej prywaty i bardziej spontanicznych aczkolwiek dużo krótszych tekstów, dowiesz się też co na codzień dzieje się u mnie.

To wszystko jeśli chodzi o mnie, na tą chwilę oczywiście, przyjemności trzeba sobie dawkować ;)

Sara