Kim jestem? Pare słów o mnie na dobry początek


Lifestyle / czwartek, 6 lutego, 2020

Witajcie Kochani na mojej stronie! Postanowiłam, że pierwszy wpis będzie o mnie i o tym kim jestem. Nie chciałam zaczynać prowadzenia strony tak od czapy, czyli ni stąd, ni zowąd wyskoczyć z jakimś wpisem. Co prawda jest zakładka o mnie i tam macie kilka informacji, ale postanowiłam to rozszerzyć dla zainteresowanych.

Kim jestem?

No właśnie. Mam na imię Sara i pracuję jako stewardessa, moja przygoda z lataniem rozpoczęła się w 2018 roku i jak narazie trwa. Po części też z tego powodu postanowiłam stworzyć swoją stronę, aby opowiedzieć więcej na temat tej ciekawej i wydaje mi się całkiem niestandardowej pracy, jej specyfiki i wszystkim co z nią związane. Rozpoczynając od przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej, a kończąc na opowieściach o samych lotach. Chciałabym tym samym zachęcić osoby, które się jeszcze wahają do spróbowania swoich sił w lotnictwie, ale również przybliżyć trochę jej specyfikę tym, którzy są ciekawi. Sama zresztą nie od zawsze marzyłam o tej pracy, myśl ta zakiełkowała mi w głowie dzięki jednej z najbardziej znanych stewardess w Polsce.

Aktualnie szukam swojego miejsca w życiu, nie wiem czego chcę i co chciałabym robić, ale to nieważne! Cieszę się, że mogę próbować, odkrywać to w zgodzie ze sobą, na spokojnie i przy okazji cieszyć się tym. Uwielbiam próbować nowych rzeczy, bardzo mnie to cieszy, ale przede wszystkim jestem szczęśliwa, że mogę!

Ale jak to blogerka?

Założenie bloga było moim marzeniem od kilku! lat. Szczerze mówiąc, to było już trochę pomysłów, kilka stron, ale i sporo zmarnowanego czasu. Zapewne wielu z Was zastanawiało się nad tym, że gdyby robili coś konsekwentnie może już by coś z tego było. Prowadzenie bloga to jest właśnie jedna z tych rzeczy u mnie. Gdybym tak te 2 lata temu jednak zaczęła pisać tego bloga, to może miałabym już dużo czytelników, wpisów i w ogóle wszystkiego. No cóż, było minęło, a ja postanowiłam nie zwlekać już ani jednego dnia więcej.

Jeśli zastanawiasz się jeszcze, o czym będę pisać to zakładki w menu są małą podpowiedzią. Zapewne będzie się tu jeszcze trochę zmieniać, zwłaszcza na początku, bo pomysły wciąż się pojawiają, a wizja jak moja strona ma wyglądać cały czas się rozwija w mojej głowie. Jednak zapewniam Cię, że będziesz spędzać tutaj miło czas, o to się postaram!

Zachęcam Cię również do obserwowania mnie na instagramie pod nazwą @sekretyna tam znajdziesz więcej mnie i napewno częściej. Jest też oczywiście Facebook, jeśli polubisz i tam moją stronę to zapewne od czasu do czasu tam Ci się o sobie przypomnę. Jeśli masz jakieś pytania serdecznie zapraszam Cię do kontaktu mailowego. We wszystkich tych miejscach postaram się, aby odpowiedzieć Ci jak najszybciej, komunikacja jest dla mnie ważna.
Cieszę się, że tu jesteś i do szybkiego zobaczenia!

Sara 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.