Kim jestem? Pare słów o mnie na dobry początek


Lifestyle / środa, Kwiecień 3rd, 2019

Witajcie Kochani na mojej stronie! Postanowiłam, że pierwszy wpis będzie (tak trochę samolubnie ;P) o mnie i o tym kim jestem. Nie chciałam zaczynać prowadzenia strony tak od czapy, czyli ni stąd, ni zowąd wyskoczyć z jakimś wpisem. Co prawda jest zakładka o mnie i tam macie kilka informacji, ale postanowiłam to rozszerzyć dla zainteresowanych.

Kim jestem?

No właśnie. Mam na imię Sara i pracuję jako stewardessa, moja przygoda z lataniem rozpoczęła się w 2018 roku i jak narazie trwa. Po części też z tego powodu postanowiłam stworzyć swoją stronę, aby opowiedzieć więcej na temat tej pracy, jej specyfiki i wszystkim co z nią związane. Rozpoczynając od przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej, a kończąc na opowieściach o samych lotach. Chciałabym tym samym zachęcić osoby, które się jeszcze wahają do spróbowania swoich sił w lotnictwie, ale również przybliżyć trochę specyfikę tej pracy tym, którzy są ciekawi. Sama zresztą nie od zawsze marzyłam o tej pracy, myśl ta zakiełkowała mi w głowie dzięki jednej z najbardziej znanych stewardess w Polsce.

Jestem również studentką dietetyki, kierunek studiów wybrałam zdecydowanie przez przypadek i bez większego zastanowienia, ale to jest zdecydowanie materiał na osobny wpis. Mimo wszystko cieszę się. Wiele się dzięki temu uczę, moja świadomość żywienia poszła zdecydowanie w górę, ale najważniejsze jest to, że zaczynam dbać o zdrowie. Zresztą moja malutka jeszcze wiedza przyczyniła się do pomocy mojej mamie i dzięki temu prawdopodobnie uchroniłam ją przed zachorowaniem na cukrzycę. Wiadomo nie od dzisiaj, że najlepsza jest profilaktyka. Podsumowując, robię to przede wszystkim dla siebie, z czasem i wiedzą przyjdzie pora na innych.

Ale jak to blogerka?

Założenie bloga było moim marzeniem od kilku! lat. Szczerze mówiąc, to było już trochę pomysłów, kilka stron, ale i sporo zmarnowanego czasu. Zapewne wielu z Was zastanawiało się nad tym, że gdyby robili coś konsekwentnie może już by coś z tego było. Prowadzenie bloga to jest właśnie jedna z tych rzeczy u mnie. Gdybym tak te 2 lata temu jednak zaczęła pisać tego bloga, to może miałabym już dużo czytelników, wpisów i w ogóle wszystkiego. No cóż, było minęło, a ja postanowiłam nie zwlekać już ani jednego dnia więcej.

Jeśli zastanawiasz się jeszcze, o czym będę pisać to zakładki w menu są małą podpowiedzią. Zapewne będzie się tu jeszcze trochę zmieniać, zwłaszcza na początku, bo pomysły wciąż się pojawiają, a wizja jak moja strona ma wyglądać cały czas się rozwija w mojej głowie. Jednak zapewniam Cię, że będziesz spędzać tutaj miło czas, o to się postaram!

Zachęcam Cię również do obserwowania mnie na instagramie pod nazwą @sekretyna tam znajdziesz więcej mnie i napewno częściej. Jeśli masz jakieś pytania serdecznie zapraszam Cię do kontaktu mailowego lub poprzez instagrama właśnie. W obu miejscach postaram się, aby odpowiedzieć Ci jak najszybciej, komunikacja jest dla mnie ważna.
Cieszę się, że tu jesteś i do szybkiego zobaczenia!

Sara 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.